SPOŁECZEŃSTWO KOMENTATOR EUROPA-NIEMCY-POLSKA

Nowa wybranka Gerharda Schroedera wyszła z cienia?


/22.09.2017/Wygląda na to, że były kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder i były lider SPD znów ma nową wybrankę. Tym razem to Koreanka Kim So Yeon. Nowa oblubienica byłego socjaldemokratycznego kanclerza Niemiec jest młodsza od niego o 25 lat.

Jak podaje niemiecka prasa, 48-letnia Kim So Yeon i 73-letni Schroeder w ubiegłym tygodniu po raz pierwszy razem pokazali się publicznie. Plotki o nowej kobiecie w życiu Schroedera, krążyły już od pewnego czasu. Teraz jego nowa dama wyszła z cienia,  podczas podróży niemieckiego socjaldemokraty do Seulu. Chociaż nadal oficjalnie przedstawiano ją jeszcze jako tłumaczkę. Kim studiowała w Marburgu.

Romans potwierdziła ciągle obecna żona socjaldemokratycznego polityka Doris Schroeder-Koepf. To właśnie z nią z ciągle formalnie jest jeszcze w związku. Doris Schroeder-Koepf i

reklama


Gerhard Schroeder od roku są w separacji. Na Facebooku żona Schroedera poinformował, że Kim So Yeon i jej mąż poznali się półtora roku temu podczas podróży niemieckiego polityka do Korei Płd. Jak napisała, Że kochanka Gerharda Schroedera Kim była jednym z powodów separacji.

To, że nie dzieje się dobrze potwierdza zarzut  Doris Schroeder-Koepf. Skarży się,  że tantiemy z międzynarodowej licencji tej książki płynąć mają na konto nowej towarzyszki życia jej męża, a nie dzieci byłego kanclerza, „które jakby nie było są częścią jego biografii”.

Doris Schroeder-Koepf, kandydująca z ramienia partii SPD w wyborach do Bundestagu oznaczyła w jednym z postów nową wybrankę jej męża. Była to fotografia przedstawiająca byłego kanclerza i prezydenta Korei Płd. Moon Joe In prezentujących międzynarodowe wydanie autobiografii Schroedera Doris Schroeder-Koepf była czwartą żoną Schroedera i wszystko na to wskazuje, że nie ostatnią.  Jak pisze prasa bulwarowa sama Doris Schroeder-Koepf jest w nieformalnym związku z ministrem spraw wewnętrznych Dolnej Saksonii Borisem Pistoriusem.
reklama
reklama
reklama
Nowe banery Image Banner 160 x 600
nowe Image Banner 750 x 200
Szkola SCHOOL_200x200 Image Banner 200 x 200