Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Wolfgang Schäuble i  Joachim Gauck już wkrótce w Warszawie

/22.06.2018/Dwaj wpływowi niemieccy politycy już niebawem przyjadą do Warszawy. Wolfgang Schäuble i  Joachim Gauck odwiedzą stolicę Polski i wezmę udział w dwóch imprezach.
Kolegium Europejskie w Natolinie organizuje 25 czerwca o godz. 9.30 debatę o przyszłości Europy, podczas której przemawiać będzie m.in. przewodniczący Bundestagu Wolfgang Schäuble. Tego samego dnia (25 czerwca) o godz. 15.30 w Auditorium Minus UW („stary BUW”) odbędzie się o konferencja „Nasza Europa pokoju i tolerancji”, organizowana przez Fundację Służby Rzeczypospolitej oraz Uniwersytet Warszawski.
Gościem honorowym konferencji będzie m.in. Joachim Gauck, Prezydent Republiki Federalnej Niemiec w latach 2012-2017.

źródło: Informacja prasowa
Zobacz także:

reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.

FotOMiejsca FM
Zamek Książęcy w Oleśnicy