Komentator Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .

-KORONAWIRUS-
Szok! Burmistrz z Berlina celowo zaraził się koronawirusem

/02.04.2020/ W wywiadzie polityk Zielonych wyjaśnił, jak doszło do infekcji. "Prawie celowo sam się zaraziłem, żeby uodpornić się i nie zarażać już później innych ludzi".
Portal Interia.pl napisał, że w przypadku burmistrza jednej z dzielnic Berlina rzekomo nie bez znaczenia  było to, że chciał towarzyszyć w kwarantannie swej partnerce życiowej, która koronawirusem zainfekowała się w Szwajcarii.
reklamaJednak 53-letni von Dassel sam przyznał, że zlekceważył sobie chorobę i jej skutki. Potem mówił, że choroba była "poważniejsza" niż się spodziewał. Wcześniej był przekonany, że upora się z koronawirusem w dwa dni i będzie już odporny. "Tak naprawdę byłem zajęty przez dwa tygodnie. Nie sądziłem, że może być tak ciężko" - powiedział burmistrz dzielnicy Mitte w Berlinie.
Stephan von Dassel  jest burmistrzem dzielnicy, która ma obecnie największą liczbę potwierdzonych przypadków koronawirusa w Berlinie. Nieodpowiedzialne zachowanie burmistrza nie świadczy o nim najlepiej. Poza tym mógł też mieć swoich naśladowców, jak wiadomo czasami przykład idzie z góry.


Źródło: https://fakty.interia.pl
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.