Komentator Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .

-WROCŁAW-
Otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego we Wrocławiu coraz bliżej
/14.11.2019/Otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego we Wrocławiu zaplanowano na 22 listopada. Budki i inne atrakcje w tym roku staną na Rynku, pl. Solnym, a także wzdłuż ulic Świdnickiej i Oławskiej. Wraz z jarmarkiem będzie można magię świąt. Jarmark Wrocławianie i turyści będą mogli odwiedzać aż do końca roku.
Jedną z najbardziej znanych atrakcji jarmarku jest Bajkowy Lasek, czyli strefa dla najmłodszych. Właśnie tam można obejrzeć wizualizację najpiękniejszych bajek z całego świata.
Nie może zabraknąć smakołyków i jedzenia.  Goście mogą liczyć na grzańca, pierniki, sery, węgierskie salami.  Nie zabraknie również dolnośląskich miodów, tureckiej baklavy. Będzie można również nabyć prezenty gwiazdkowe.
Trochę dziegciu do tej beczki miodu. Produkty na Jarmarku Bożenarodzeniowym, jak co roku pewnie osiągną wysokie ceny. Trzeba będzie się mocno trzymać za kieszeń chcąc dokonać w tym miejscu zakupów. Czerpiąc z doświadczenia lat ubiegłych, pomimo drożyzny chętnych, aby odwiedzić to miejsce pewnie i tak nie zabraknie.
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.

Fot. Komentator Europa-Polska-Niemcy