Komentator Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .

-POLITYKA-
Kamery zarejestrowały prywatną rozmowę, w której krytykowała Polaków

/19.03.2020/Kamery zarejestrowały prywatną rozmowę kanclerz Merkel podczas konferencji prasowej. Jej rozmówca informuje ją, że w Polsce na test dot. koronawirusa trzeba czekać 8 dni, na co Merkel odpowiada "No tak, tacy oni (Polacy) są" Jej rozmówca kontynuuje, że w Niemczech trzeba czekać jedynie 4 godziny na przeprowadzenie testu. Merkel cały czas mu potakując dodaje "tak, przetestowaliśmy masy ludzi".
Pojawia się pytanie skąd kanclerz czerpie informacje o tym, że w Polsce czeka się osiem dni na test? To kłóci się z faktami i rzetelnymi informacjami o walce z koranawirusem.

Źródło: dorzeczy.pl
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.