Komentator Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .

-SPOŁECZEŃSTWO-
Die Welt: W Niemczech jest już co najmniej 1112 zarażonych coronawirusem. Odnotowano pierwszy wypadek śmierci niemieckiego obywatela z powodu zakażenia
/09.03.2020/ Die Welt informuje, że w Niemczech jest już ponad 1000 zarażonych coronawirusem.  Ta liczba to 1112 przypadków. Po zainfekowaniu trzech pracowników firmy software – zostaje zamknięte jej przedstawicielstwo w Zagłębiu Sary. Odnotowano też śmiertelny przypadek, Niemca, który zmarł z powodu zarażenia coronowirusem. Chodzi o  60 letniego obywatela Niemiec, który przybył do Egiptu.  Niewiadomo jednak, gdzie został zainfekowany wirusem. Lekarze mówią, że musiał być zarażony już w momencie przyjazdu na urlop do Egiptu.
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.

Fot. Screen z www.wel.de