Główna Archiwum Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Jeśli tego nie akceptujesz, nie korzystaj z tej strony.

ISSN 2299-1328

www.komentatoreuropa.pl

Dziennik z Monachium przypomina, że od tygodni wiadomo, że  Lewandowski chce przejść do Barçy, jednak szefowie Bayernu powołują się na kontrakt blokują jego plany. „Cieszymy się, kiedy pojawia się z nami pierwszego dnia szkolenia” – powiedział dyrektor generalny Oliver Kahn, gdy zaprezentowano nową gwiazdę Sadio Mané. Według spekulacji, Kahn & Co. może ponownie rozważyć ofertę opiewającą na ponad 50 milionów euro. Tyle, że jak pisze Süddeutsche Zeitung  Barcelona nie chce jednak zapłacić za Lewandowskiego dużo więcej niż 40 milionów. Süddeutsche Zeitung  spekulował czy nie powtórzy się sytuacja ze strajkiem, jaka już miała miejsce wcześniej. Najbardziej znanym przykładem w Bundeslidze jest Ousmane Dembélé z Dortmundu, który latem 2017 roku rozpoczął strajk treningowy, po to aby przenieść się do Barcelony.  Czy historia się powtórzy, czy też będzie miało misce inne rozwiązanie sytuacji z Robertem Lewandowskim – już niebawem się przekonamy. Na razie w mediach panuje wiele poruszenie i pojawia się spor spekulacji zarówno w polskich, jak i niemieckich mediach, co do przyszłości naszego najlepszego piłkarza.


Źródło: https://www.sueddeutsche.de/sport/fussball-dauerdebatte-bleibt-er-geht-er-oder-streikt-er-sogar-dpa.urn-newsml-dpa-com-20090101-220707-99-939287


Fot. Komentatoreuropa.pl

Süddeutsche Zeitung w sprawie Roberta Lewandowskiego: czy zostaje, czy idzie, czy nawet strajkuje?

(07.07.2022)Gazeta z Monachium włącza się do dyskusji na temat ewentualnego odejścia z Bayernu polskiego napastnika. Zdjęcia z wakacji pokazują Roberta Lewandowskiego w Hiszpanii. Czy tam też leży jego sportowa przyszłość? Ciągle spekuluje się, czy 33-latek przejdzie do FC Barcelona- pisze Süddeutsche Zeitung .Gazeta głośno się zastanawia, czy piłkarz światowej klasy ma wrócić na treningi FC Bayern? Süddeutsche Zeitung pisze, że Bayern nie  nie chce wypuścić z rąk Roberta Lewandowskiego. A już na pewno nie, za kwotę 40 milionów euro. Süddeutsche Zeitung  twierdzi, że pytanie o przyszłość Roberta zostanie wyjaśnione najpóźniej do 1 września.

SPORT

reklama
reklama

Promocja!
Z książką na wakacje. Powieść Krzysztofa Tokarza pt. „Renn Breslau miasto złota i miłości” z autografem Autora za 16,90 zł. Koszt wysyłki Pocztą Polską GRATIS!*

reklama