Główna Archiwum Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Jeśli tego nie akceptujesz, nie korzystaj z tej strony.

ISSN 2299-1328

www.komentatoreuropa.pl

W mediach  społecznościowych, w tym na Twitterze nie milkną spekulacje,  że pióro mogło zostać celowo użyte do zasłonięcia twarzy księcia Harry’ego. To właśnie młodszy z braci royalsów siedział bezpośrednio za ciotką. Z powodu pióra cioci, w czasie ceremonii nie wszystkie kamery zdołały uchwycić twarz księcia Harrego. Pióro księżniczki Anny to był przypadek czy racze afront?- padają takie o to pytania.


Książę Harry nie żalił się na ciotkę, nawet wymienił z nią kilka uśmiechów, ale jak zauważyli znawcy tematu nie – rozmawiali ze sobą , w Opactwie Westminsterskim. Cytowany przez media ekspert od królewskiego protokołu wyjaśnia, że to normalne wśród Windsorów. Mówił nawet, że to nie przypadek. Takie zachowanie jest rzekomo typowe dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Harry nie będzie narzekał, royalsi nie będą się tłumaczyć. Należy pamiętać, że dwór królewski jest dobry w eliminowaniu ludzi w sposób najbardziej elegancki. Tak czy siak, czerwone piórko księżniczki Anny urosło do rangi największego zgrzytu w czasie ceremonii koronacyjnej.

Problemy rodziny królewskiej wydają się raczej mało przyziemne, skoro w mediach pióro na okryciu księżnej stało się ważnym wydarzeniem. Prasa nie tylko plotkarska, jeszcze długo będzie zajmowała się „sprawą pióra”.Źródło: The Sun,

Skandal z piórem na koronacji Karola III

(09.05.2023)Czy pióro może być największym skandalem podczas koronacji królewskiej w państwie, w którym jeszcze jakiś czas temu słońce nigdy nie zachodziło? Okazuje się, że w naszych czasach: TAK. Księżniczka Anna (72 l.), pełniąca w dniu koronacji Karola III (74 l.) ważną funkcję Gold Stick-in-Waiting, pojawiła się w Opactwie Westminsterskim w mundurze. Jej nakrycie głowy zdobiło czerwone pióro, które w trakcie ceremonii zasłoniło twarz siedzącego za ciotką księcia Harry’ego.  Czerwone pióro księżniczki Anny to przypadek czy afront? - zastanawiają się eksperci od rodziny królewskiej. Chociaż od koronacji Karola III minęło już kilka dni, to echa tej uroczystości nie milkną. I to głównie za sprawą jego syna Harrego.

SPOŁECZEŃSTWO

reklama
reklama