Główna Archiwum Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Jeśli tego nie akceptujesz, nie korzystaj z tej strony.

ISSN 2299-1328

www.komentatoreuropa.pl

Mistrzostwa świata dwudziestolatków miały się odbyć w Indonezji. Pod koniec marca doszło jednak do wydarzenia bez precedensu. Gospodarz turnieju został pozbawiony swojej roli z powodów czysto politycznych.. Mistrzostwa świata dwudziestolatków miały się odbyć w Indonezji. Pod koniec marca doszło jednak do wydarzenia bez precedensu. Gospodarz turnieju został pozbawiony swojej roli z powodów czysto politycznych.

FIFA podjęła radykalną decyzję po tym, jak członków delegacji Izraela nie wpuszczono do Indonezji na ceremonię losowania grup. Wcześniej apelowano o wykluczenie izraelskiej reprezentacji z turnieju finałowego. Władze Indonezji wspierają Palestynę w walce o wolność, w jednym z najbardziej krwawych konfliktów ostatnich dekad.Źródło: http://sport.interia.pl


Polityczny skandal z gospodarzem piłkarskich MŚ U-20. Odebrano organizację czempionatu Indonezji, która popiera wolność dla Palestyńczyków

(18.04.2023)Ogłoszono gospodarza piłkarskich MŚ U-20. W atmosferze wielkiego międzynarodowego skandalu, w trybie mocno awaryjnym, wyłoniono gospodarza piłkarskich MŚ U-20. Organizacja przypadła Argentynie. Decyzję ogłoszono zaledwie 33 dni przed startem imprezy. Jest to skutek odebrania organizacji czempionatu Indonezji, która wspiera wolność dla Palestyńczyków.

SPORT

reklama
reklama