Komentator Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .

-GOSPODARKA-
Niemiecka sieć sklepów drogeryjnych Dm-drogerie markt GmbH wchodzi do Polski, a na swoją centralę wybrała Wrocław
/15.04.2021/ Dm-drogerie markt GmbH jest to niemiecka sieć sklepów detalicznych z siedzibą w Karlsruhe w Niemczech. Sieć specjalizuje się w sprzedaży kosmetyków, artykułów medycznych, artykułów gospodarstwa domowego i zdrowej żywności. W swoim sektorze sprzedaży Dm-drogerie markt jest największym sprzedawcą detalicznym w Niemczech pod względem przychodów. 
Firma posiada ponad 3500 sklepów w dwunastu krajach europejskich. Dawniej sieć posiadała swoje sklepy w Niemczech i Austrii. W latach 90-tych otworzyła sklepy w Czechach, na Węgrzech, Słowenii, Słowacji i Chorwacji. W
reklama


roku 2000   niemiecka sieć rozszerzyła swoją działalność na Serbię, Bośnię i Hercegowinę, Rumunię, Bułgarię, Macedonię Północną i Włochy. W Niemczech Dm-drogerie markt GmbH zatrudnia aktualnie ponad 41 000 pracowników.
Teraz firma zaplanowała wejście do Polski. Na swoją centralę wybrała Wrocław. Firma rozpoczęła już rekrutację. Na razie brak oficjalnych informacji na temat ilości osób, jaka zostanie zatrudniona we Wrocławiu. Niemiecka firma planuje ekspansję na polskim rynku. Zatrudnienie w polskiej centrali rosnąć ma wraz z ilością otwieranych sklepów. We Wrocławiu już jest centralą innej, znanej niemieckiej sieci handlowej, a mowa tu o Kauflandzie. Teraz druga znana niemiecka sieć handlowa wybrała również nadodrzańskie miasto.
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.

Do sprzedania książki sztuka po 6 zł. Zakup wszystkich czterech (kompletu) tylko 20 zł

1. Wielkie Biografie Hitler, Buchmann, Warszawa 2010 -6 zł

2. Patrick O’Donnell, Tajne operacje, szpiedzy i sabotażyści, Świat Książki 2016 – 6 zł

3.    Nigel West, García Juan Pujol,  Agent Który Oszukał Hitlera Br Outlet, Wydawnictwo RM, Warszawa 2013 - 6 zł

4. Joachim Ceraficki, Wasserpolacken

Relacja Polaka w służbie Wehrmachtu, Ośrodek Karta, Warszawa 2014

Stan: Książki używana, stan widać na zdjęciu
Cena 6 zł za sztukę, lub komplet 4 książek 20 zł.
Koszt wysyłki: 6 zł - wysyłka Pocztą Polska, lub odbiór osobisty 0 zł Wrocław.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a kupnem, napisz pod adres: ksiazkisprzedam100@interia.pl z

dopiskiem tytułu książki, lub książek. Jeśli chcesz kupić komplet napis „komplet 4”. Otrzymasz numer konta. Po wpłacie książka zostanie wysłana na wskazany adres.