Komentator Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .

-POLITYKA-
Niemiecki minister zdrowia chce kupić Sputnik V i to niezależnie od UE
/09.04.2021/Komisja Europejska nie chce zawrzeć porozumienia z Rosją na dostawy szczepionki Sputnik V. Taka decyzja nie spodobała się Niemcom, więc minister zdrowia Niemiec chce działać na własną rękę. Jens Spahn planuje zakupienie szczepionki, gdy tylko uzyska ona aprobatę EMA. Chce to zrobić z aprobatą Komisji czy bez niej. Według agencji Reutera, niemiecki minister zdrowia Jens Spahn zapowiedział, że Niemcy wynegocjują z Rosją bilateralną umowę na dostawy szczepionki Sputnik V. Trzeba będzie wyjaśnić, jaką liczbę dawek tej szczepionki Rosja będzie mogła im sprzedać. Minister Spahn zaznaczył, że Niemcy czekają nadal na zatwierdzenie tej szczepionki do użytku przez Europejską Agencję Leków (EMA). Aby tak się stało, Rosja musi dostarczyć Europejskiej Agencji Leków wszystkie konieczne dane. Przypomnijmy, że rząd Niemiec już od dłuższego czasu naciskał na to, aby Komisja
reklama
Do sprzedania książka:
T
omasz Wołek, Tytuł: Futbol – historie prawdziwe (edycja limitowana)
Wyd: Wydawnictwo Olesiejuk, 2012
Stan: Książka używana, stan dobry ( widać na zdjęciu)
Cena: 9 zł  Koszt wysyłki: 6 zł - wysyłka Pocztą Polska, lub odbiór osobisty 0 zł Wrocław.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a kupnem, napisz pod adres: ksiazkisprzedam100@interia.pl z dopiskiem „Futbol – historie prawdziwe”. Otrzymasz numer konta. Po wpłacie książka zostanie wysłana na wskazany adres. Więcej w linku poniżej:
Europejska rozważyła także nabycie rosyjskiej szczepionki Sputnik V. Jednak Europejski Komisarz ds. Rynku Wewnętrznego i Usług Thierry Breton ma inne zdanie i nie uważa tego zakup za konieczne. Powiedział, że Unia Europejska zapewniła sobie wystarczające dostawy szczepionek innych producentów. Tymczasem kilka państw unijnych już zawarło na własną rękę umowy z Rosją na sprzedaż szczepionki Sputnik V. na to wygląda, że Niemcy też do nich przystąpią.  Przynajmniej ma takie plany niemiecki minister zdrowia  Jens Spahn. Berlin wiele razy pokazał, że nie troszczy się o to co myślą urzędnicy z UE. Nie jest żadną tajemnicą, że to Niemcy grają główne skrzypce w UE i ze zdaniem KE nie muszą się liczyć. razy pokazały, że mogą robić tak jak chcą.


Źródło: Deutsche Welle


reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.