Komentator Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .

-GOSPODARKA-
Dzięki planom ekspansji z końcem 2021 roku niemiecka sieć handlowa będzie niemal w każdym województwie

/19.02.2021/Jak informują media, znana niemiecka sieć  handlowa Aldi planuje, że do końca tego roku, sklepy sieci będą dostępne w większości województw w Polsce. Dowiadujemy się, że ALDI zapowiada uruchomienie aż ok. 45 sklepów o łącznej powierzchni ok. 63 tys. mkw w 2021 r.  Aldi ma w Polsce 168 sklepów. Na celowniku niemieckiej sieci znalazło się województwo pomorskie, gdzie jej sklepy od czasu ubiegłorocznych otwarć cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Aldi stawia również na dalszy rozwój w województwie mazowieckim i wielkopolskim. Sklepy niemieckiej sieci pojawią się również  w województwach: lubelskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim. Dzięki planom ekspansji z końcem 2021 roku marka będzie niemal w każdym województwie. Sieć planuje także liczne
modernizacje oraz rozbudowy istniejących obiektów.  Aldi bedzie musiało  zatrudnić  więcej pracowników. Mówi się, że sieć planuje zatrudnić w tym roku ok. 600 osób. Od początku 2020 r. sieć ALDI swoją ekspansję prowadziła praktycznie na terenie całej Polski. Do końca grudnia pojawiły się 24 nowe sklepy.  Przedstawiciele sieci zapowiadają, że Aldi  będzie zwiększać liczbę otwieranych sklepów do ok. 50 rocznie. Niemieckie sieci handlowe i ich interesy w Polsce mają się dobrze. Jak widać  po tym  przykładzie nie ma mowy o stagnacji, raczej jest widoczna tenedencja zwyżkowa.  


Źródło: Sieć Aldi chce objąć całą Polskę. W tym roku operator zatrudni 600 nowych pracowników, [w:] www.wiadomoscihandlowe.pl
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.