Komentator Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .

-SPOŁECZEŃSTWO-
Kolejny wybuch w "polskim sklepie" w Holandii

/04.01.2021/ W poniedziałek nad ranem doszło do eksplozji w supermarkecie "Warszawa" w Tilburgu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. To już piąty w tym miesiącu wybuch w prowadzonych przez Kurdów "polskich sklepach" w Holandii - donoszą lokalne media. To już nie pierwszy raz kiedy płonie polski sklep w tym kraj. W poprzednich podobnych sytuacja przekonywano, że to tylko przypadek. Ale coś dużo tych przypadków ostatnio. Tym razem do wybuchu doszło tuż przed godziną 2.25 . "Eksplozja wywołała mały pożar, zerwała też okiennice z sąsiadującego ze sklepem


magazynu" - przekazały lokalne służby. Jak pisze portal Interia.pl po niecałej godzinie udało się ugasić ogień, strażacy pozostali na miejscu jeszcze przez kilka godzin, by zabezpieczyć miejsce zdarzenia. Jednak budynek został poważnie uszkodzony. Fasada uległa zniszczeniu" - poinformowały władze lokalne w oświadczeniu. Centrum handlowe pozostaje zamknięte, toczy się policyjne dochodzenie. W sklepie pracowało w nim wiele osób, biznes był dochodowy. Tzw. „polskie sklepy” są prowadzone przez kurdyjskich przedsiębiorców.


www.wydarzenia.interia.pl
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.

reklama