Powrót

TURYSTYKA

Najlepsze miejsce na narty w Czechach? Szpindlerowy Młyn oferuje ponad 20 kilometrów tras i doskonałe warunki śniegowe!

Narciarzom planującym ferie zimowe polecamy Szpindlerowy Młyn – największy ośrodek narciarski w czeskich Karkonoszach. Oferuje idealne warunki śniegowe, ponad 20 kilometrów doskonale przygotowanych tras,  niskie ceny karnetów i mnóstwo dodatkowych atrakcji dla całej rodziny. Dzięki kompleksowym usługom, doskonale przygotowanym trasom, nowoczesnej infrastrukturze i bogatej ofercie atrakcji po nartach, Szpindlerowy Młyn należy do najlepszych ośrodków narciarskich w Europie Środkowej. Aktualnie panuje tu prawdziwie zimowa pogoda i  doskonałe warunki śniegowe.


Publikacja: 17.01.2024

„Cały ośrodek jest już otwarty i wszystkie kolejki linowe działają. Można więc korzystać z ponad 20 kilometrów tras narciarskich, zarówno w stacji Svatý Petr, Hromovka, jak i  Medvědín, Horní Mísečky czy Labska. Spadek liczby odwiedzających po świętach oznaczał dodatkowo puste stoki i minimalne kolejki do wyciągów. W najbliższych dniach pogoda również nam sprzyja. Nie moglibyśmy sobie życzyć lepszych warunków, niż teraz w styczniu”, powiedział dyrektor ośrodka narciarskiego Szpindlerowy Młyn, René Hroneš, dodając, że w tym roku mają również premierę zupełnie nowe trasy zbudowane przy górnej stacji Hromovka (Přehradní) i na Medvědínie (Lesní).


Miłośnikom zjazdów o wschodzie słońca, na pustych, doskonale przygotowanych trasach, polecamy Fresh Track. Dzięki tej usłudze można cieszyć się jazdą na nartach godzinę wcześniej, przed ustalonymi godzinami otwarcia wyciągów i delektować się świeżym śniegiem, a po nartach, obfitym górskim śniadaniem. Na prawdziwych smakoszy czeka bar Champagne Lounge w stacji Svatý Petr, z pięknym widokiem na stoki, który oferuje także dobrą wieczorną zabawę.

W stacji Hromovka narciarze mogą korzystać z wieczornych zjazdów na oświetlonym odcinku o długości 1540 metrów. Dla początkujących narciarzy dostępna jest szkółka narciarska Skol Max z profesjonalnymi instruktorami i dobrze wyposażoną wypożyczalnią. Ośrodek narciarski Szpindlerowy Młyn to idealny wybór na rodzinne ferie i dla miłośników narciarstwa sportowego.

PORADA!

Jak można zaoszczędzić na karnetach narciarskich? Kupić je wcześniej online, jak bilety lotnicze! Ceny zmieniają się w zależności od obłożenia ośrodka, pogody czy ilości sprzedanych karnetów. Wystarczy zarejestrować się w programie lojalnościowym gopass.travel, dzięki któremu można znacznie zaoszczędzić podczas zakupów. Obecnie można kupić styczniowe karnety jednodniowe od 850 CZK.

Więcej informacji: www.skiareal.cz
źródło: tekst CzechTourism Polska

Foto: CzechTourism Polska,  Szpindlerowy Młyn


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .

reklama
Fot. CzechTourism Polska,  Szpindlerowy Młyn , Spindleruv Mlyn_9 zima (2)