Komentator Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .

-SPOŁECZEŃSTWO-
W wypadku w Niemczech, zginęło pięcioro Polaków
/07.10.2020/ Jak informują media, w wyniku zderzenia furgonetki z ciężarówką na niemieckiej autostradzie zginęło pięcioro obywateli polskich. Czterech Polaków i jedna Polka. Ofiary miały od 27 do 50 lat. Policja poinformowała, że do tragicznego wypadku doszło w nocy z wtorku na środę na autostradzie A1 w okolicach Wildeshausen (Dolna Saksonia). Polski bus, którym podróżowało pięć osób, wjechał z bardzo dużą prędkością pod ciężarówkę.  Pojazd został doszczętnie zniszczony. Na miejscu zginęli wszyscy pasażerowie, a kierowca ciężarówki wyszedł bez szwanku.
reklamaNa miejscu zdarzenia nie znaleziono śladów hamowania. Ciężarówka, z którą zderzyło się polskie auto, jechała z niedużą prędkością, ponieważ tworzył się korek.
Po wypadku autostrada w kierunku Osnabrueck była przez kilka godzin zamknięta.  Na niemieckiej A1 dochodzi często do tragicznych wypadków. Dlatego apel do naszych rodaków jeżdżących po tej „autobanie” o większą ostrożność.
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.