Komentator Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .

-Koronawirus-
Koronawirus w Kauflandzie we Wrocławiu
/07.08.2020/ Jak informuje gazetawroclawska.pl dwie osoby z wrocławskiej centrali sieci supermarketów Kaufland zakażone koronawirusem. To są pracownicy biurowca przy ul. Armii Krajowej. Według gazety niemiecka firma podejmuje odpowiednie środki bezpieczeństwa, żeby nie dopuścić do dalszych zakażeń. Gazetawroclawska.pl powołuje się na biuro prasowe Kauflandu, które to zapewniało o tym, że po ujawnieniu zakażeń natychmiast zidentyfikowano osoby, które kontaktowały się z zarażonymi i odesłano je na kwarantannę. Zdezynfekowano cały biurowiec.  
reklama


Kaufland – sieć hipermarketów, należących do niemieckiej grupy Schwarz, do której należy także sieć dyskontów Lidl.  Sieć obecna jest w Polsce od 2001 roku.  Ta niemiecka sieć handlowa posiada w Polsce aż 213 sklepów. Polska jest drugim krajem, po macierzystych Niemczech, pod względem wielkości zainwestowanego przez sieć kapitału. W 2016 roku pod względem przychodów Kaufland jest szóstą firmą wśród sieci handlowych w Polsce.

Źródło: www.gazetawroclawska.pl, Wikipedia
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.