Komentator Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .

-POLITYKA-
Program niemieckiej prezydencji „Razem wzmocnijmy Europę”
reklama


/02.07.2020/ „Za sprawą pandemii COVID-19 Unia Europejska staje w obliczu historycznego wyzwania. Podczas niemieckiej prezydencji w Radzie UE będziemy z całą energią dążyć do tego, abyśmy w perspektywie przyszłych wyzwań razem podjęli stojące przed nami zadanie i na nowo wzmocnili Europę. Bardziej niż kiedykolwiek potrzebne jest teraz połączenie sił oraz jasne wskazanie priorytetów. Niemcy są świadome swojej odpowiedzialności za Unię Europejską” – czytamy we wprowadzeniu do programu prezydencji niemieckiej w Radzie Unii Europejskiej, która rozpoczyna się dzisiaj, 1 lipca 2020 r.
Poniżej został załączony program niemieckiej prezydencji.  Zawiera tematy przewodnie oraz strategiczne cele prezydencji Niemiec, a także wskazuje i analizuje drogi ich realizacji.

Źródło: Materiał prasowy Ambasady Niemiec w Warszawie
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.