Komentator Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .

-POLITYKA-
Spotkanie Wojewody Dolnośląskiego z Wiceprzewodniczącym Bundestagu Thomasem Oppermanem/24.06.2020/ 23 czerwca wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski spotkał się z przewodniczącym Bundestagu Thomasem Oppermanem oraz Konsulem Generalnym Niemiec Hansem Jörg Neumannem. Głównymi tematami rozmów były kwestie związane z aktualną sytuacją epidemiologiczną na terenie Dolnego Śląska i współpraca polsko-niemiecka. Omówiono również sytuacje gospodarczą i polityczną w województwie dolnośląskim, jako regionie partnerskim, sąsiadującym z Niemcami.

Źródło: tekst i foto www.duw.pl
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.