Główna Archiwum Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Jeśli tego nie akceptujesz, nie korzystaj z tej strony.

ISSN 2299-1328

www.komentatoreuropa.pl

Remontowany odcinek ul. Pięknej ma niecałe 500 metrów. W remoncie jest zaledwie to fragment od al. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Nyską. W ramach inwestycji powstały, a  niektóre jeszcze nie są do końca gotowe,  nowe miejsca postojowe i chodniki. Skrzyżowanie z ul. Nyską zamieniło się w rondo.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przebudowa ul. Pięknej miała się zakończyć w grudniu jeszcze 2021 roku. Potem była mowa o 23. maja 2022. W mediach pojawiła się informacja, że Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta mówił o końcu lipca br. Wlekący się remont dał się  mocno we znaki mieszkańcom. Nawet niektórzy z nich mówią, iż teraz trzeba się z jednej stromy cieszyć, że wreszcie koszmar z przeciągającym się remontem powoli dobiega końca, ale z drugiej strony ten remont trudno nazwać wielkim sukcesem.


Fot. Komentatoreuropa.pl

Wrocław. Przez ulicę Piękną wreszcie da się przejechać

(19.09.2022)Trwająca przebudowa ul. Pięknej na wrocławskim Tarnogaju powoli dobiega końca. Wprawdzie auta już jeżdżą przez zamknięte dotychczas skrzyżowanie Pięknej z Nyską – to jednak sporo pozostało jeszcze śladów po budowie. Przypnijmy, że  prace ruszyły  ponad  rok temu. We Wrocławiu zdarza się nader często, że terminy są przekładane i nie inaczej było w przypadku tego ciągnącego się remontu. Termin zakończenia robót przekładano już co najmniej dwa razy. Zwłokę uzasadniano przez kolizje z sieciami: energetyczną i telekomunikacyjną. 

REGIONY  WROCŁAW

reklama
reklama