HOROSKOP
Wszelkie prawa zastrzeżne  I należą do wydawcy Komentatora

WAGA
Początek października będzie okresem sprzyjającym kontaktom towarzyskim. Wzmoże się Twoja aktywność seksualna, namiętność, a w efekcie uczucie do partnera. Koniec miesiąca to czas szczególnie sprzyjający stabilizacji ważnych układów partnerskich, zawarciu małżeństwa lub – w małżeństwach z pewnym stażem – poczęciu upragnionego, planowanego dziecka.
Możliwe jest też odnowienie dawnej znajomości, przerwanej również z Twojej winy.
W najbliższym okresie gwiazdy zapewnią Ci też optymistyczne spojrzenie na świat i zadowolenie z siebie i innych. Pojawi się silna tendencja do pracy nad sobą. Włożysz w nią wiele trudu, odbędziesz kilka niełatwych rozmów, ale osiągniesz dojrzałość wewnętrzną i nabierzesz głębokiego, filozoficznego nastawienia do życia.
Nadchodzące tygodnie nie będą sprzyjać Wagom zaciągającym długi u osób prywatnych czy wszelkiego rodzaju kredyty – mogą one mieć później kłopoty z ich spłatą.
U osób zajmujących stanowiska kierownicze zwiększy się swoboda działania, czekają je osiągnięcia w działalności związanej z funkcjami państwowymi.
W październiku powinieneś zadbać o swoją odporność. Przebywając na świeżym powietrzu i zażywając ruchu, zrobisz to łatwo. Postaraj się nie nadużywać kawy i ogranicz palenie. Prawdopodobne jest, że teraz całkiem je rzucisz. Będziesz również na dobrej drodze do wprowadzenia w życie tego, o czym od dawna myślałeś – mianowicie przestawienia się na dietę.
Postaraj się też przebaczyć osobie, która Cię naraziła na kłopoty. Emocje, których doświadczasz, szkodzą nie jej, lecz Tobie. Jeżeli nie okażesz wyrozumiałości, prawdopodobnie trudno będzie Ci uwolnić się od problemów zdrowotnych. Bóle głowy mogą być spowodowane zwłaszcza nieuwagą i nerwowym podekscytowaniem. Poszukaj w sobie spokoju. Dla Wag będących w trakcie leczenia dobra prognoza na szybkie wyzdrowienie.
 Nr. 19 /  27.09.2012
220812 sym_pan_750x100 Image Banner 750 x 100
reklama
LOGO
reklama
240812 gti1-728x90 Image Banner 728 x 90
reklama