Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Polak podejrzany o ataki na starsze Niemki

/17.09.2018/ Został zatrzymany mężczyzna podejrzany o udział w tajemniczej śmierci 90-letniej Niemki. Obecnie prokuratura ma przesłuchać podejrzanego i ustalić co wydarzyło się 15 sierpnia w Görlitz. Zatrzymanym okazał się być 33-letni Polak. Rzekomo posiada na swoim koncie o wiele więcej niż jeden rozbój. Niemiecka policja podejrzewa Polaka o co najmniej cztery napaści i rozboje, w tym jeden przypadek ze skutkiem śmiertelnym.
reklama


Jak pisze gazetawroclawska.pl 33 latek wpadł po tym jak dokonał napadu na 77-letnią rencistkę na cmentarzu przy ulicy Johannes-R.-Becher-Straße w Bautzen. Sprawca prysnął jej w twarz gazem pieprzowym, a następnie poruszającej się na wózku inwalidzkim starszej kobiecie ukradł jej torebkę! Ofierze udało się zapamiętać kilka istotnych szczegółów, które doprowadziły federalnych do napastnika.
Napastnik wpadł w ręce patrolu policji. Policjanci znaleźli przy podejrzanym dowód osobisty ofiary rozboju na cmentarzu, atrapę pistoletu i elektro paralizator. Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że podejrzany już wcześniej był poszukiwany przez niemiecką policję.


Źródło: gazetawroclawska.pl
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.