Główna Archiwum Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Jeśli tego nie akceptujesz, nie korzystaj z tej strony.

ISSN 2299-1328

www.komentatoreuropa.pl

Urodzona w Mrągowie polska zawodniczka ma już na swoim koncie dwa medale igrzysk olimpijskich, dwa tytuły mistrzyni świata, a łącznie pięć medali światowego czempionatu i pięć medali mistrzostw Starego Kontynentu.  Jest posiadaczką brązowego medalu mistrzostw Europy w Belgradzie w 2018 roku, wywalczony w "jedynkach". W Monachium wzbogaciła swój medalowy dorobek. Monachium okazało się być „złote” da naszej kajakarki. Nic tylko szczerze pogratulować sukcesu!


Złote Monachium dla polskiej kajakarki!

(21.08.2022)Anna Puławska została mistrzynią Europy w rywalizacji K-1 na dystansie 500 metrów podczas mistrzostw Europy w Monachium. Co ciekawe, to już drugi tytuł dla Polki na tej imprezie, bo wcześniej sięgnęła po złoto w K-2 wraz z Karoliną Nają.

SPORT

reklama