Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Gigantyczny pożar lasu pod Berlinem. Ewakuują ludzi

/24.08.2018/Bardzo szybko rozprzestrzeniający się pożar lasu na południe od Berlina zmusił w czwartek wieczorem blisko 600 osób do opuszczenia swych domów – poinformowały media powołując się na policję.
Ewakuowano  także mieszkańców trzech wiosek w Brandenburgii, położonych około 50 km na południe od Berlina. To do tych miejscowości ogień zbliżył się na odległość niespełna 100 metrów. Jak infromują media pożar bardzo szybko się rozprzestrzenia. Jeszcze w czwartek po południu płonęło 5 hektarów lasu, a późnym wieczorem - już ponad 300 hektarów.  Być może nie bez znaczenia jest fakt, iż pożar, z którym walczy kilkuset strażaków, wybuchł w rejonie dotkniętym w ostatnich tygodniach przez suszę.

Źródło: www.fakty.interia.pl

Zoabcz także:
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.