Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Niemiecka konsul Urlike Knotz pożegnała się z Wrocławiem

/13.08.2018/ Ulrike Knotz, konsul generalna właśnie zakończyła swoją misję we Wrocławiu. Została mianowana ambasadorem Niemiec w Algierii. Przypomnijmy , że już wcześniej pracowała w tym kraju. Od sierpnia 2017 roku do teraz kierowała jako konsul generalna placówką we Wrocławiu. Ulrike Knotz urodzona w roku 1954 w Augsburgu, dorastała w Monachium pełniła wcześniej między innymi takie funkcje jak: Ambasador w Skopje, Sarajewie, Kiszyniowie.

reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.

Fot. Konsulat Niemiec we Wrocławiu
Źródło: https://www.facebook.com/KonsulatNiemiecWroclaw/videos/1809632545752498/