Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Izrael atakuje Strefę Gazy. Izraelczycy zabili co najmniej troje ludzi, w tym kobietę w ciąży.

/09.08.2018/ Troje Palestyńczyków - w tym kobieta i jej córka - zginęło w środę w wyniku ataków izraelskiego lotnictwa na Strefę Gazy. Według niemieckiej gazety Die Welt władze izraelskie tradycyjnie za wszystko i tak obwiniają Palestyńczyków i powtarzają o radykalizacji Hamasu, natomiast o widocznej gołym okiem radykalizacji polityki Izraela nie ma za to ani słowa.
Według palestyńskiego ministerstwa zdrowia, podczas nalotów na Strefę Gazy zginęły trzy osoby: ciężarna kobieta i jej 18-miesięczna córka oraz bojownik Hamasu, radykalnej organizacji, która kontroluje palestyńską enklawę. Kolejnych osiem osób zostało rannych.
Die Welt pisał, że w nocy izraelskie lotnictwo zbombardowało liczne cele w Gazie.
Reklama
Izraelska armia poinformowała, że przeprowadziła ataki lotnicze na 12 obiektów w Strefie Gazy. Tel Awiw  - jak zdążyliśmy się już przyzwyczaić – usprawiedliwia każdy swój atak postawą Palestyńczyków. Izraelska armia twierdzi, że naloty były odpowiedzią na ostrzał rakietowy terytorium Izraela z palestyńskiej enklawy.
Seit Ende März sind bei Protesten und Konfrontationen nach Angaben des Gesundheitsministeriums in Gaza über 160 Palästinenser von israelischen Soldaten getötet worden”.
Źródłó: Welt.de
Niemiecka gazeta przypomina o tym, że w kocówce marca bieżącego roku w czasie protestów w Gazie, Izraelczycy zabili ponad 160 ludzi. Wśród ofiar izraelskich żołnierzy były kobiety i dzieci.
Agresywna i brutalna polityka Izraela wobec Palestyńczyków przez świat jest tolerowana, a parasol ochronny rozciągnięty przez USA, ośmiela  jeszcze Izraelczyków do dalszej eskalacji konfliktu na Bliskim Wschodzie.Źródło: welt.de, www.fakty.interia.pl
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.