Główna Redakcja Archiwum
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności  Jęśli tego nie akceptujsz, nie korzystaj z tej strony.

ISSN 2299-1328

www.komentatoreuropa.pl

(18.12.2021) Wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy co raz bardziej znany jest daleko poza granicami miasta, a nawet kraju. Również dzięki takim relacjom jak ta, która ukazał się na YouTube, na kanale GoTime Travels, mającym 4,53 tys. subskrybentów. Dwójka Voglerów przemierza rożne miejsca i w swoich filmach dzieli się swoimi wrażeniami z widzami. Kanał jet bardzo popularny i odwiedzany przez licznych fanów. O jego popularności świadczą chociażby liczne wpisy pod  zamieszczanymi filmami. Znaleźć można opinie ludzi z wielu państw, nie tylko europejskich, ale i ze Stanów Zjednoczonych. W filmie pt. Wrocław Christmas Markets | The Best In Europe? Wrocław, Poland Travel Vlog” widzimy parę sympatycznych ludzi przemieszczających się pomiędzy licznymi stoiskami Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy najlepszy w Europie?

Wrocław, jarmarki bożonarodzeniowe, Boże Narodzenie

JARMARKI BOŻONARODZENIOWE - WROCŁAW

Goście z zagranicy nie tylko przechadzają się po wrocławskim rynku, ale próbują też specjałów dostępnych na jarmarku, przy okazji dzieląc się swoimi opiniami. Wygląda na to, że takie produkty jak grzane wino, czy oscypki, ale i tylko – bardzo im smakują. Poza tym bardzo ciepło wypowiadają się o jarmrku, ale też o mieście. Na oficjalnej stronie kanału GoTime Travels czytamy między innymi o tym, że wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy należy do najlepszych w Europie. Vlogerzy piszą, że  jarmark bożonarodzeniowy we Wrocławiu uznawany jest za jeden z najlepszych w Polsce, a nawet w Europie. Prowadzący program oceniają, że ich wizyta na wrocławskim jarmarku była „niewiarygodnie udana” . Wprawdzie przyznają, że nie odwiedzili wszystkich jarmarków bożonarodzeniowych w Europie, to piszą iż: „możemy powiedzieć, że wrocławskie jarmarki bożonarodzeniowe są najlepsze, jakie kiedykolwiek odwiedziliśmy”. Szczególnie podobała się Voglerom atmosfera, gdyż jak piszą - ta była niesamowita. Według gości Jarmarku również jedzenie i napoje były dobre. Również wpisy pod tym filmem są bardzo pozytywne. Wiele osób deklaruje, że chciałby w przyszłości przyjechać do Wrocławia. Niewątpliwie film dwójki Voglerów rzuca pozytywne światło na Wrocław, wręcz zachęca zagranicznych gości do przyjazdu na wrocławski Jarmark Bożenarodzeniowy.  Film pt. „pt. Wrocław Christmas Markets | The Best In Europe?” jest dużo cenniejszy niż niejedna reklama.  Jest wiarygodną historią opowiedzianą przez ludzi, którzy przemierzają świat i mają porównanie z wieloma miejscami. Nawet jeśli wrocławski Jarmark Bożenarodzeniowy nie jest najlepszy w Europie, to na pewno należy do grupy, tych które warto odwiedzić. Kanał GoTime Travels opublikował jeszcze filmy z innych polskich miast, takich jak: Kraków, Wieliczka, Warszawa i Gdańsk.


źródło: GoTime Travels,  https://www.youtube.com/watch?v=S3xgr-5NWhs

reklama
Kanał GoTime Travels Wrocław Christmas Markets | The Best In Europe?
Wrocław, Poland Travel Vlog”
 
reklama