Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Niemcy chcą odwołać Merkel!

/22.06.2018/Jak wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez instytut YouGov wynika, aż 43 proc. Niemców chce natychmiastowego odwołania kanclerz Angeli Merkel! Natomiast 42 proc. wciąż ma do niej zaufanie. W tym samym czasie szef MSW i przewodniczący bawarskiej CSU Horst Seehofer otwarcie mówi o możliwości zerwania koalicji.
Horst Seehofer ostrzegł, że odrzucenie przez Angelę Merkel jego planu odsyłania z granicy imigrantów zarejestrowanych wcześniej w Unii Europejskiej może skończyć się zerwaniem koalicji rządowej.
Zobacz także:Polityka Angeli Merkel w szybkim tempie traci poparcie społeczne. Ponad 60 proc. jest zdania, że w sporze o politykę zagraniczną rację ma Bawarczyk Horst Seehofer.
Z drugiej strony – co przyznają eksperci – w powojennej historii Niemiec jeszcze żaden urzędujący minister tak zdecydowanie nie kwestionował polityki własnego kanclerza. CSU dało Angeli Merkel czas do końca czerwca na znalezienie europejskiego rozwiązania w polityce migracyjnej. Merkel ma nóż na gardle i aby ugasić pożar we własnym domu, może chcieć przerzucić ciężar uchodźców na inne kraje. Aby uratować własną skórę może naciskać na relokację islamskich imigrantów. W ten sposób to inni będą winni.Źródło: www.fakty.interia.pl
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.

Warszawska starówka