Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Wrocławski sąd skazał niemieckiego policjanta, który chciał seksu z 13-latką

Niemiecki policjant umawiał się w internecie na seks z trzynastolatką z Wrocławia. Nie miał pojęcia jednak o tym, że nie rozmawia z 13 letnim dzieckiem, lecz znanym „łowcą pedofilów”. Wczoraj ( tj.11.017.) wrocławski sąd skazał policjanta prawomocnie na pół roku więzienia w zawieszeniu i 5 tysięcy złotych grzywny. Sąd nie dał wiary wyjaśnieniom, że nie ma dowodów winy, a policjant rozmawiał o seksie, bo nie uwierzył swojej rozmówczyni, że jest dzieckiem i ma mniej niż 15 lat.
Mike S. jest policjantem z Lipska mieszkającym w Polsce niedaleko granicy. W marcu 2017 roku przyjechał do Wrocławia i zatrzymał się w hotelu. Był przekonany, że spotka się z Alicją. Od lutego korespondował z „13 latką” w internecie. Wcześniej Niemiec zamieścił erotyczny anons w internecie Jego rozmówczyni napisała, że jest 13-latką. Ale to mu jak widać nie przeszkadzało...Wiedząc, że po drugiej stronie jest nieletnia mimo to kontynuował rozmowę na tematy erotyczne i zabiegał się o spotkanie.
reklama
W marcu 2017 roku powiedział swojej konkubinie, że jedzie do Berlina w służbowej sprawie. Okłamał ją, bo tak naprawdę na przybył na randkę z dzieckiem do Wrocławia. Był przekonany, że spotka się z poznaną w sieci Alicją. A tymczasem już czekali na amatora seksu z nieletnią wrocławscy policjanci.
Mike próbował się wykręcić i „bajerował”, że to takie nieporozumienie. Rzekomo był pewien, że rozmawia z osobą dorosłą.  Kłamał w żywe oczy. Rozmówczyni przysłała mu trzy zdjęcia.  Na jednym była mała dziewczynka. To fotografia, znaleziona w sieci przez współpracownicę „łowcy pedofilów” i wykorzystana do prowokacji. Zdaniem Mike’a S. na dwóch pozostałych zdjęciach była osoba dorosła. Wrocławski sąd nie uwierzył lubieżnemu policjantowi. Uznał to za typowe tłumaczenie osób oskarżonych o składanie w sieci seksualnych ofert dzieciom. Taką sentencję zmieszczono również w wyroku.  Z niektórych rozmów, prowadzonych przez policjanta z Lipska, wynika coś innego. Wiedział – utrzymuje sąd – że rozmawia z dzieckiem, a mimo to chciał się spotkać i rozmawiał o różnych formach współżycia seksualnego.
W grudniu Mike S. został skazany przez wrocławski sąd rejonowy . Dzisiaj ten wyrok został zmieniony. Do kary więzienia w zawieszeniu doszła jeszcze grzywna. Natomiast wykreślono zakaz zbliżania się do dzieci na odległość mniejszą niż 20 metrów.  


Źródło: gazetawroclawska.pl

reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.