Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Policyjne orkiestry z Polski i Niemiec na wrocławskim rynku
/08.07.2019/Gazetawroclawska.pl pisała, że policyjne orkiestry z Polski i Niemiec oraz orkiestra Straży Granicznej występowały w niedzielne popołudnie na wrocławskim Rynku. Był to finał międzynarodowego festiwalu orkiestr policyjnych.
Impreza trwała przez trzy dni. Jednak nie wszystkie w stolicy Dolnego Sląska. Pierwsze dwa dni policjanci i strażnicy koncertowali w Radkowie na Ziemi Kłodzkiej. Potem muzycy w mundurach koncertowali przez Bazyliką w Wambierzycach, na Rynku w Radkowie i nad miejscowym zalewem. W niedzielę „na finał” przybyły do Wrocławia.
Koncertowała orkiestra z dolnośląskiej Komendy Wojewódzkiej Policji. Orkiestra reprezentacyjna Policji w Warszawie dała na wrocławskim Rynku pokaz musztry paradnej. Była też Orkiestra Policyjna Wolnego Kraju Saksonia z Drezna oraz Orkiestra Straży Granicznej z Nowego Sącza.
Turyści i Wrocławianie mieli okazję posłuchać i zobaczyć wyczyny orkiestr.

Źródło: www.gazetawroclawska.pl

reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.