Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
AfD w piątek spotka się w Szczecinie

/28.06.2019/W piątek (28.06.2019) klub poselski partii AfD w Bundestagu po raz pierwszy zbierze się na zebraniu za zamkniętymi drzwiami. Na miejsce tego spotkania wybrano Szczecin.
W obradach weźmie udział od 70 do 91 posłów z ramienia Alternatywy dla Niemiec. AfD ma poważne problemy z organizowaniem takich narad, ponieważ musi się liczyć z protestami. Stąd też decyzja o wyborze Szczecina na miejsce zebrania.
Do południa w niedzielę 30 czerwca uczestnicy spotkania w Szczecinie przedyskutują główne punkty działalności partii w drugiej połowie kadencji oraz usprawnienie jej pracy, jak również poprawę kontaktów z prasą. W nadchodzący poniedziałek szefowie AfD Alice
reklama

Weidel i Alexander Gauland poinformują na konferencji prasowej o przebiegu i wynikach zebrania w Szczecinie. We wrześniu oboje zamierzają ponownie ubiegać się o wybór na najwyższe stanowiska w partii.
W niemieckich mediach pojawiły się głosy, że AfD ma trudności ze zorganizowaniem spotkania ze względów bezpieczeństwa. Ponadto na miejsce obrad wybrano polski Szczecin także dzięki korzystniejszym cenom hoteli i sali konferencyjnej. Dodatkowym argumentem miało być to, że po drugiej stronie niemieckiej granicy będzie panować lepsza atmosfera dla takiego spotkania. Jak pisze "Hannoversche Allgemeine", spotkanie było zaplanowane na marzec, ale właściciel hotelu, gdzie miało się odbyć, anulował wszystkie rezerwacje obawiając się najazdu prasy, nieżyczliwych komentarzy oraz protestów.reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.