Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Media informują o z złym stanie zdrowia Angeli Merkel

Media donoszą, że niemiecka kanclerz Angela Merkel trzęsła się podczas czwartkowego spotkania z prezydentem RFN Frankiem-Walterem Steinmeierem. Taką niepokojącą informację przekazała  agencja Reutera. To była by już druga taka sytuacja w tym miesiącu. To bardzo niedobry sygnał i na pewno może wzbudzać niepokój i różne domysły.
reklama
Rzecznik Merkel zapewnił, że niemiecka szefowa rządu czuje się dobrze. Zapewnił, że kanclerz weźmie udział w zaprzysiężeniu nowej minister sprawiedliwości Christine Lambrecht.
To już druga taka niedyspozycja Merkel w ostatnich dniach. Przypomnijmy, że zaledwie kilka dni temu, tj. 18 czerwca kanclerz nie mogła opanować drżenia ciała podczas spotkania z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. Tłumaczyła wtedy, że powodem było odwodnienie. Na to wygląda, że nie był to jednorazowy incydent. Być może niemiecka kanclerz nie mówi wszystkiego na temat swojego stanu zdrowia. To co się z nią ostatnio dzieje nie jest typowe.  Oby jednak ze zdrowiem było jak w najlepszym porządku, tego na pewno należy życzyć.


Źródło: Interia.pl
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.