Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Dziś wszyscy jesteśmy kibicami! Mecz Polska-Senegal

/19.06.2018/ Polska wchodzi do gry! O godzinie 17.00 rozpocznie się pierwszy mecz naszej reprezentacji ma mistrzostwach piłki niżnej w Rosji. Polska zagra z Senegalem.
Polska - Senegal: we wtorek TVP Sport zaproponuje telewidzom i internautom aż dziewięć godzin poświęcone spotkaniu. Studio przedmeczowe rozpocznie się o 13:50, a pomeczowe skończy trzy godziny po ostatnim gwizdku. Widzowie i internauci zdecydują, którego komentatora będą chcieli słuchać.


Pod tym linkiem będziesz mógł oglądać mecz w sieci:
Godziny transmisji:
13:50: Studio przedmeczowe – TVP Sport
16:50: Transmisja meczu Polska – Senegal (kom. D. Szpakowski, R. Gilewicz) – TVP 1, TVP Sport, TVP 4K, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sportźródło: www.sport.tvp.pl, www.onet.plreklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.