Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Przyjęcie letnie w niemieckim konsulacie generalnym we Wrocławiu

/07.06.2019/ 6 czerwca br. w ogrodzie konsulatu generalnego Niemiec we Wrocławiu odbyło się przyjęcie letnie. Do niemieckiej placówki przybyło wielu gości ze świata polityki, kultury i gospodarki. Zgromadzeni mieli możliwość wysłuchać przemówień konsula generalnego Hansa Jörga Neumanna, ministra rozwoju i gospodarki i wicepremiera Wolnego Państwa Bawarii Huberta Aiwangera, marszałka województwa dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego, wiceprezydenta miasta Wrocławia Jakuba Mazura. Do gości - przez swoją przedstawicielkę – zwrócił się również wojewoda dolnośląski Paweł Hreniak.
reklama


Gospodarz spotkania powiedział, że przyjęcie letnie stało się już tradycją. To prawda, ponieważ odbywa się nieprzerwanie od wielu lat. Gość z Bawarii zachwalał przyjęcie. Natomiast marszałek województwa powiedział, iż być może w niedalekiej przyszłości Dolny Śląsk – będzie miał kolejny partnerski land – właśnie Bawarię. W trakcie imprezy w niemieckim konsulacie były promowane bawarskie produkty takie jak piwo i wino. I to jest coś czego, my powinniśmy się nauczyć od Bawarczyków. Przedstawiciel tego landu, nie tylko uprawia politykę, lecz stara się promować lokalne marki i produkty. Tak jak to czynił bawarki minister we Wrocławiu.  Licznie zgromadzonym gościom, wieczór upłynął w miłej atmosferze. Było obecnych też wielu gości z Niemiec. Oni również doskonale się bawili i cieszyli wrocławskim wieczorem przy piwie i dobrym jedzeniu. Rozmowy trwały do późnych godzin wieczornych.

reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.

PRACA DLA HIGIENISTKI STOMATOLOGICZNEJ


Poszukuję higienistki do pracy w nowo-otwartym  gabinecie stomatologicznym w szkole we Wrocławiu, przy ulicy Ślicznej. Praca 3 razy w tygodniu po 5 godzin. Wymagany dyplom ukończenia szkoły higienistek. Praca od 01.09.2019 r.


Kontakt tel. 509275123