Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Konferencja naukowa „Populistyczne narracje we współczesnej Europie”/fotorelacja/

/24.05.2019/ 23 maja br. w Instytucie Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego odbyła się konferencja naukowa pod tytułem „Populistyczne narracje we współczesnej Europie”.
W pierwszej części wzięli dział paneliści: prof. Stefan Garsztecki, TU Chemnitz, dr Ernst Hillebrand, Friedrich-Ebert-Stiftung Poland, prof. Vivien A. Schmidt, University of Boston, prof. Paul Taggart, University of Sussex, dr hab. Marta Wrześniewska-Pietrzak, Adam Mickiewicz University.
Uczestnicy mówili o tym, jaki jest wpływ populizmu na obecną politykę międzynarodową. Również jakie to ma przełożenie na skład Parlamentu Europejskiego i przyszłość Unii Europejskiej. Omawiali prowadzenie kampanii politycznej w czasach wszechobecnego  populizmu. Wydarzenie zorganizowała Katedra Studiów Europejskich we współpracy z Fundacją im. Friedricha Eberta.reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.