Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Niemiecki polityk przyjedzie do Polski wesprzeć kandydatów Koalicji Europejskiej


/20.05.2019/ Interia.pl donosi, że już w czwartek pomoże Koalicji Europejskiej robić kampanię do Parlamentu Europejskiego wpływowy niemiecki polityk Manfred Weber. Kandydat europejskich chadeków na stanowisko przewodniczącego Komisji Europejskiej Manfred Weber ma włączyć się w kampanię polityczną w Polsce. Jego przyjazd  w rozmowie z Interią zapowiedział poseł Platformy Obywatelskiej Andrzej Halicki. Weber podczas swojej wizyty w Warszawie spotka się między innymi z wysokiej rangi politykami Platformy Obywatelskiej. Wymienia się tu nazwiska: Grzegorza Schetyny i Rafała Trzaskowskiego. O tym, że jest to bezpośrednie zaangażowanie w polską kampanię mówi polityk PO Andrzej Halicki.

Interia pisze:

- Manfred Weber podczas wizyty w Warszawie wesprze kandydatów Europejskiej Partii Ludowej przed majowymi wyborami. Jest to przedostatni etap jego udziału w kampanii europejskiej przed wyborami do europarlamentu. W piątek Weber będzie w Monachium. Dalsze szczegóły jego wizyty są ustalane - powiedział Halicki”. Przypomnijmy, że już wcześniej angażowali się na rzecz PO i KE inni politycy UE. W Polsce podczas kampanii przed wyborami do europarlamentu pojawił się już ubiegający się także o stanowisko przewodniczącego przyszłej Komisji Europejskiej kandydat socjalistów Frans Timmermans.  Koalicję Europejską wspiera podczas osatnich wizyt w Polsce-  obecny szef Rady Europy Donald Tusk.


Źródło: Interia.pl
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.

Fot.Screen Interia.pl
reklama