SPOŁECZEŃSTWO KOMENTATOR EUROPA-NIEMCY-POLSKA

Gerhard Schroeder znany jest zmieniania partnerek życiowych i miłości do Rosji Putina.


/26.01.2018/ B. kanclerz RFN znów się żeni. Do pięciu razy sztuka. Przed kilkoma miesiącami b. kanclerz Gerhard Schroeder przedstawił swoją nową przyjaciółkę. Teraz już jest mowa o ślubie.

Były kanclerz RFN Gerhard Schroeder i jego nowa towarzyszka życia Kim So Yeon z Korei Płd. chcą jak najszybciej się pobrać. Ślub planowany jest na jesień – jak Schroeder powiedział południowokoreańskiej agencji prasowej Yonhap. Młoda para nie ustaliła jeszcze, gdzie i którego dnia odbyć ma się ceremonia.

Jak wyjaśnił polityk SPD, poznał już rodzinę swojej przyszłej żony. Będzie to już piąty związek małżeński 73-letniego polityka.

reklama

"Chcemy mieć normalne życie"

Jak Schroeder powiedział prasie, chcą dzielić swoje życie między Koreą i Niemcami. Przyznał, że jest to dla niego „nowe wyzwanie” i decyzja ta „nie przyszła mu lekko”, by połowę pozostającego mu jeszcze czasu spędzić w Korei. Chce też zgłębiać tajniki języka koreańskiego i prowadzić w Azji „normalne życie”. Nowej relacji z 48-letnią Kim nie zakłóca fakt, że toczy się jeszcze jego sprawa rozwodowa.

Schroeder ze swoją ostatnią żoną Doris Schroeder-Koepf ma dwoje adoptowanych dzieci. Sprawa rozwodowa już się toczy. Doris Schroeder-Koepf jest deputowaną do landtagu w Hanowerze z ramienia SPD i żyje w nieformalnym związku z ministrem spraw wewnętrznych Dolnej Saksonii Borisem Pistoriusem.

Gerhard Schroeder na stałe mieszka w Hanowerze i ma swoje biuro w Berlinie. Kim So Yeon jest tłumaczką i pracuje jako przedstawicielka zrzeszenia wspierania kontaktów gospodarczych NRW.Invest.

Słowem komentarza można jedynie dodać, że zamiłowanie do kobiet, a raczej do ich częstych zmian, jest u byłego kanclerza Niemiec równie mocne - jak miłość do Rosji i sympatia dla Władymira Putina.


Źródło: Deutsche Welle http://www.dw.com/pl/b-kanclerz-rfn-zn%C3%B3w-si%C4%99-%C5%BCeni-do-pi%C4%99ciu-razy-sztuka/a-42309207reklama
reklama
reklama