POLITYKA   Komentator. Europa-Niemcy-Polska  
reklama
reklama
reklama

Tysiące Niemców chce wydalenia „przestepców-uchodźców” ze swojego kraju


Robert Kwiecień


/20.10.2017/ Tysiące Niemców podpisało petycję do rządu federalnego, aby ten jak szybciej wydalał z kraju azylantów, którzy nie przeszli pozytywnie procedury. Wynika to z coraz częstszych ataków na zwykłych Niemców. Ludzie mają już tego dość i błagają swój rząd, aby wreszcie coś z robił z ogromnym problemem. Zwykli Niemcy domagają się od rządu federalnego, aby szybciej reagował i  pozbywał się z kraju tych uchodźców, którzy nie dostali azylu lub dopuścili się czynów przestępczych. A takich w Niemczech jest naprawdę sporo. Niemcy boją się o własne bezpieczeństwo.

„Rainer Wendy (60, Deutsche Polizeigewerkschaft) lobte den BILD-Appell: „Wer kriminell geworden ist oder als islamistischer Gefährder gilt, gehört schnellstmöglich abgeschoben“, so Wendt”.

Źródło: www.bild.de

reklama

Akcje popierają także policyjni związkowcy. Oni również uważają, że kryminalistów i tych stwarzających islamistyczne zagrożenie powinno się jak najszybciej to możliwe usuwać z Niemiec.

Na akcję Bilda pozytywnie odpowiedziała premier landu Meklemburgii – Pomorza Przedniego. Poparła apel gazety i zaapelowała o ściślejszą współpracę krajów związkowych z rządem federalnym w sprawie usuwania z terytorium Niemiec  niepożądanych azylantów.

To mocny sygnał. I świadczy o tym, że Niemcy mają po dziurki w nosie propagandy multi kulti i zaczynają się organizować, aby przeciwdziałać rosnącemu zagrożeniu bezpieczeństwa ze strony niektórych uchodźców.

Wymuszanie na Polsce i Węgrach, aby przymusowo ściągali na siebie te samo niebezpieczeństwo jest po prostu nie fair.
Źródło: www.bild.de   


Banners - CPS commssion model nr 1 Image Banner 300 x 250
odzież na jesień, jesienna odzież, ciuchy na jesień, jesienne ciuchy
baner_jesien_180 x 150
nowe Image Banner 300 x 250