POLITYKA   Komentator. Europa-Niemcy-Polska  
reklama
reklama
reklama

Merkel obrzucona pomidorami na wiecu przedwyborczym!


/06.09.2017/ Angela Merkel – urzędująca kanclerz Niemiec została obrzucona pomidorami. Incydent miał miejsce na spotkaniu wyborczym CDU w Heidelbergu. W stronę Angeli Merkel poleciały najprawdopodobniej dwa warzywa. .

Policja ustala, kto rzucał pomidorami.  Poleciały one ze strony przeciwników partii rządzącej. Szacuje się, że na wiecu na Placu Uniwersyteckim w Heidelbergu było wtedy około trzech tysięcy ludzi.

W krótkim odstępie czasu w stronę Angeli Merkel poleciały dwa pomidory. Nie udało się jednak trafić w Merkel, pomidory przeleciały chybiając jednak celu. Jednak  na marynarce kanclerz wylądował sok. Nieco bardziej rzuty odczuła moderatorka spotkania Claudia von Brauchitsch, która pracowała dla partyjnej redakcji CDU.TV.

reklamaMerkel musiała wyżej wymienioną ratować chusteczką. Pomidory rzucono już po wystąpieniu Merkel, która między innymi dziękowała ludziom aktywnie pomagającym uchodźcom.

Merkel brneła dalej w ślepJeśli popełniliśmy błąd to nie w tym, że ich przyjęliśmy- powiedziała kanclerz - ale bardziej przez to, że nie zauważyliśmy, że ludzie w Jordanii, Libanie, Turcji czy Syrii nie mają co jeść, są bez dostępu do edukacji i oddają się w ręce szmuglerów ludzi.

Przeciwnicy Merkel krzyczeli w tym czasie "zdrajcy narodu", "hipokryci" i "kłamcy". Doszło do starć i przepychanek. Policja spisała sześć osób.

Źródło: www.rmf24.pl


banners_19092015 Banner_200x200 Image Banner 200 x 200
160x600_miltarne_koszulki
samsung gear Image Banner 750 x 200