POLITYKA   Komentator. Europa-Niemcy-Polska  
reklama
reklama
reklama

Ambasador Niemiec Rolf Nikel wprost o napaści Niemiec na Polskę


/02.09.2017/ Ambasador Niemiec Rolf Nikel na jednym ze społecznościowych portali napisał: „Obchodzimy dziś rocznicę zbrodniczej napaści na Polskę – dokonanej z premedytacją z rąk Niemców i w imieniu Niemiec”.

Na pewno należy pogratulować odwagi panu ambasadorowi. Napisał to co wiedzieliśmy zawsze, a co media głównego nurtu przez lata starały się ukrywać. Zwykle słyszeliśmy  jedynie o „hitlerowcach”, „nazistach” itd itp.  Nikel pisząc te
słowa przekreślił lata zakrywania prawdy o sprawcach napaści. Nie ukrywał ich pod słowami „nazista” czy „hitlerowcy”. Na pewno jest to krok w dobrym kierunku. Warto ten fakt nie tylko odnotować ale i docenić. Po to również, aby w przyszłości nie wypisywać o „kosmitach i innych ufoludkach”, tylko w celu ominięcia meritum sprawy- tak ja kto czyniono przez ostatnie lata w polskich mediach.  Rolf Nikel dał nam dobry przykład i warto z tego skorzystać.

Te słowa niemieckiego ambasadora oznaczają też koniec pewnej epoki, w której dokładano wszelkich starań, aby zakryć prawdę historyczną  za słowami nazista i hitlerowcy - prawdziwych sprawców napaści na Polskę. Ambasador pisał o zbrodniczej napaści na Polskę dokonanej przez  Niemcy i w imieniu Niemiec. Nie byli to  jedynie hitlerowcy i nie czynili tego jacyś naziści w imieniu Hitlera. A to gigantyczna różnica.

www.czesci-samochodowe-online.pl
sun balance Image Banner 750 x 200
logo