POLITYKA   Komentator. Europa-Niemcy-Polska  
reklama
reklama
reklama

Do niemieckiej prokuratury od 2015 r. wpłynęło już ponad tysiąc zawiadomień oskarżających kanclerz Angelę Merkel o zdradę kraju!


30.08.2017Potwierdziła tę informację rzeczniczka prokuratury federalnej Frauke Koehler w niemieckim  dzienniku "Mannheimer Morgen".
Zawiadomienia to wyraz niezadowolenia z polityki imigracyjnej kanclerz. Prokuratura w każdym z tych przypadków odmawiała wszczęcia śledztwa.

Wszystkie zawiadomienia sprawdziliśmy, ale żadne nie wypełniało uzasadnionego podejrzenia zaistnienia przestępstwa" - powiedziała Frauke Koehler cytowana przez Interię.pl
Z kolei "Mannheimer Morgen" wysnuwa opinię, iż zdecydowaną większość zawiadomień o potencjalnej zdradzie kraju złożyli sympatycy antyimigranckiej partii

reklama
Alternatywa dla Niemiec. To tradycyjna odpowiedź na wszelkie zarzutu, które są kierowane pod adresem szefowej niemieckiego rządu. Sugeruje się w ten sposób, że tylko ci niemieccy obywatele są niezadowoleni z polityki Merkel, którzy popierają AfD. A to nie do końca odpowiada rzeczywistości. Takich jest znacznie więcej i niekoniecznie mających jedynie związku akurat z z tą niemiecką partią.
Faktem jest i to bezspornym, ze na kilka tygodni przed wyborami do Bundestagu rośnie liczba niezadowolonych z polityki Angeli Merkel. Na wtorkowym wiecu wyborczym kanclerz, próbując bronić swojej polityki migracyjnej, została zagłuszona buczeniem i gwizdami. O kanclerz padły słowa: "wynocha", "kłamca", a nawet "zdrada".  To prawda, że symaptycy AfD nieprzepadają za obecną kanclerz, ale na pewno ie ytlko oni. Sprowadzanie sprzecieu dla polityki Merkel jedynie do sympatyków tego ugrupowania rozmija się z rzeczywistością.


Źródło: www.interia.pl, "Mannheimer Morgen"


45 kwiecien premium Image Banner 750 x 200
13122016 zoio160x600 Image Banner 160 x 600
remont Image Banner 300 x 250
01: Christmas 2016 200x200