Główna Archiwum Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Jeśli tego nie akceptujesz, nie korzystaj z tej strony.

ISSN 2299-1328

www.komentatoreuropa.pl

Z czterema punktami jesteśmy po dwóch meczach liderami. Jednak w naszej grupie to prawdziwa karuzela wynikowa,  z naszej grupy awansować wciąż mogą wszyscy. Opcja dająca nam pewność szczęścia: nie możemy dziś przegrać! Ale nawet porażka  znaczy, że wylecimy za burtę. Tylko wtedy  trzeba będzie patrzeć z nadzieją na wynik meczu Arabia Saudyjska – Meksyk. Dlatego cały naród będzie murem za naszymi i będzie gorąco zagrzewał naszych do boju.

Nie będzie łatwo, Argentyna przez bukmacherów typowana na mistrza świata, to silny i renomowany zespól. Ale my wierzymy w nasze Orły. Warto nie zapominać o tym, że  mamy szanse na wyjście z grupy. Jeśli polski zespół tego dokona, to będziemy mieli do czynienia z historycznym osiągnięciem: ostatni raz w 1/8 finału graliśmy 36 lat temu. Nikt się pewnie na selekcjonera tym razem nie obrazi, jeśli tym razem, w starciu z takim rywalem ustawi obronę tak, że tylko w korzystnych momentach szukać będziemy okazji do wycieczek pod obcą bramkę. Przed Argentyną, obiektywnie zespołem z najwyższej wyższej półki, chciałoby się powiedzieć: nieważne jak, ważne dokąd. Byle do kolejnej rundy.  


Mistrzostwa Świata Katar 2022: Dziś o 20.00 Polacy zgrają z Argentyną!

(30.11.2022)Polska - Argentyna to już dziś! Cała Polska trzyma kciuki za naszą reprezentację. Przedostanie się do fazy pucharowej mundialu, jest już niemal na wyciągnięcie ręki, ale jednak wciąż nie jest pewny. Bitwa Polski z Argentyną o awans z grupy to może być prawdziwa bomba! Początek meczu o 20.00.

SPORT

reklama
reklama
reklama