Główna Archiwum Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Jeśli tego nie akceptujesz, nie korzystaj z tej strony.

ISSN 2299-1328

www.komentatoreuropa.pl

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przebudowa ul. Pięknej miała się zakończyć w grudniu ubiegłego roku. Potem była mowa o 23. maja. Teraz Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta mówi o końcu lipca – jak pisała Gazeta Wrocławska  Ale końca robót na razie nie widać. Przewlekający się remont daje się we znaki mieszkańcom, ale nie tylko im.  Ulica jest coraz bardziej rozkopana, a po deszczu grzęźnie się w błocie. Mieszkańcy ulic Pięknej mają nadzieję, że ten uciążliwy remont już długo nie potrwa i  nie będzie już kolejnych „nowych” terminów” oddania.


Źródło: https://gazetawroclawska.pl/ulica-piekna-we-wroclawiu-od-roku-w-remoncie-konca-prac-nie-widac-zdjecia/ar/c4-16386207


Fot. Komentatoreuropa.pl
Ulica Piękna we Wrocławiu czerwiec 2022 rok. Widok skrzyżowania z ulicą Nyską

We Wrocławiu od roku w przebudowie ulica Piękna. Nie tylko mieszkańcy już nie mogą się doczekać zakończenia uciążliwego remontu!

(18.06.2022) Trwa przebudowa ul. Pięknej na wrocławskim Tarnogaju. Prace ruszyły  ponad  rok temu. We Wrocławiu zdarza się nader często, że terminy są przekładane i nie inaczej jest w przypadku tero ciągnącego się remontu. Termin zakończenia robót przekładano już dwa razy. Uzasadniano to przez kolizje z sieciami: energetyczną i telekomunikacyjną. Remontowany odcinek ul. Pięknej ma niecałe 500 metrów. W remoncie jest zaledwie to fragment od al. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Nyską. W ramach inwestycji powstaną nowe miejsca postojowe i chodniki, a skrzyżowanie z ul. Nyską zamieni się w małe rondo.

REGIONY - WROCŁAW

reklama
reklama