DOLNY ŚLĄSK KOMENTATOR EUROPA-NIEMCY-POLSKA
reklama
reklama
reklama

Targi Dobre Strony – święto miłośników książki we Wrocławiu


/ 27.05.2017 / Targi Dobre Strony , to jedna z nielicznych takich imprez w Polsce, dedykowana głównie młodym czytelnikom, ich rodzicom, opiekunom, pedagogom, nauczycielom i animatorom kultury. Co roku Wrocław odwiedza kilkudziesięciu Wydawców najlepszych i najpiękniejszych książek dla dzieci i młodzieży. W tym roku jest świetna lokalizacja targów. W samym sercu wrocławskiego rynku.  Oferta targowa jest zupełnie inna niż ta, z którą możemy spotkać się w dużych, sieciowych księgarniach. Na targach można liczyć miedzy innymi na niszowe i unikatowe wydania oraz premiery książek. Pojawią się także duże, popularne wydawnictwa ze swoimi bestsellerami. Będą także producenci dobrych edukacyjnych gier i zabawek.

reklama


Jak już była o tym mowa wcześniej, w tym roku Targi DOBRE STRONY zajmują całą ulicę biegnącą przez środek wrocławskiego Rynku. Przez trzy dni Przejście Garncarskie stanie się ulicą książek. Właśnie tutaj są stoiska wydawców, dzieci spotkają swoich ulubionych pisarzy i ilustratorów. Będzie również okazja, aby zwiedzić Wrocławski Dom Literatury zajmujący dwa piętra w kamienicy przy Przejściu Garncarskim 2. Drzwi otwarte przez cały czas będzie miał także mieszczący się na drugim piętrze klub literacko-muzyczny PROZA. Zjemy coś pysznego, będziemy mogli poczytać na miejscu czy skorzystać z największego w mieście regału bookcrossingowego. Odbędzie się tu również część spotkań autorskich i warsztatów dla dzieci. Wszystko to można znaleźć w programie Dobrych Stron.

W pierwszym dniu targów pojawiło się już wielu zainteresowanych Pewnie w kolejnych będzie ich jeszcze więcej.Renn Breslau miasto złota i miłości - Książki
Banery ogolne Image Banner 160 x 600
16032017 Image Banner 750 x 200
12012015_baners triverna_hs_180x150 Image Banner 180 x 150