Główna Archiwum Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Jeśli tego nie akceptujesz, nie korzystaj z tej strony.

ISSN 2299-1328

www.komentatoreuropa.pl

Wielką furorę w sieci zrobiło nagranie, na którym widać ogromną radość mężczyzny w zielonej koszulce. W jego reakcji nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kibic zdjął koszulkę Arabii Saudyjskiej i pokazał, że ma pod nią czerwony trykot z numerem 9 i nazwiskiem "Lewandowski". Nagranie  bardzo szybko uzyskało aż kilka milionów wyświetleń. Naganie dotarło również do Roberta Lewandowskiego.

Napastnik Barcelony na swoim facebookowym koncie udostępnił jeden z artykułów i napisał: "Co za wsparcie! Mam dla Ciebie koszulkę! Skontaktuj się z nami w komentarzu!. I o to mamy szczęśliwe zakończenie tej nietuzinkowej historii. Na stronie Facebooka Roberta Lewandowskiego pojawiło się zdjęcie polskiego piłkarza i „kibica przebierańca”, jak  młodego Saudyjczyka okrzyknęły media. Na fotografii panowie stoją razem trzymając koszulkę naszego najlepszego napastnika. To bardzo miły gest ze strony Roberta Lewandowskiego, że zdecydował się przekazać koszulkę właśnie temu pomysłowemu kibicowi z Arabii Saudyjskiej.

Fot.Screen fragmentu strony Facebook Roberta Lewandowskiego.

Słynny kibic „przebieraniec” z koszulką Lewandowskiego z meczu z Arabią Saudyjską

(27.11.2022)82 minuta meczu na Education City Stadium w Al-Rajjan. Ten moment z całą pewnością na długo pozostanie w pamięci Roberta Lewandowskiego. Wtedy właśnie kapitan polskiej kadry zdobył ważną bramkę na mistrzostwach świata. Dość niespodziewanie z gola "Lewego" mocno ucieszył się jeden z fanów drużyny przeciwnej. Saudyjczyków.

SPORT

reklama
reklama