DOLNY ŚLĄSK KOMENTATOR EUROPA-NIEMCY-POLSKA
reklama
reklama
reklama

Wrocławianie sprzedali chłopców do Niemiec.


/ 18.04.2017 Jak poinformowała gazetawroclawska.pl na 8, 6 i 4 lata więzienia skazał wrocławski sąd trzech mężczyzn, którzy uczestniczyli w gangu sprzedającym nieletnich chłopców do agencji towarzyskiej dla gejów w Essen, w Niemczech.

Mężczyźni naganiali  młodych chłopców do homoseksualnej agencji w Niemczech. Ja informuje gazetawroclawska.pl trzej wrocławianie wywieźli do Niemiec co najmniej dziewięciu chłopców.  Często ich ofiary były zwabione podstępem. Jeden z chłopców miał mniej niż piętnaście lat. Gazeta pisała, że  z kolei inny  z chłopców był do homoseksualnej prostytucji przymuszany przemocą. Gang działać miał od 2014 do początków 2015 roku. Wobec oskarżonych zapadły wyroki skazujące na karę 8, 6 i 4 lat pozbawienia wolności.

reklamaWyrok jest nieprawomocny i wcale nie kończy sprawy gangu, który wywoził chłopców do Niemczech. Pikanterii całej sprawie nadaje fakt, ze domniemany szef gangu – Hans G. – przed sądem nigdy za to przestępstwo nie stanął. Obecnie przebywa w Niemczech. Wprawdzie wrocławska prokuratura okręgowa ściga go listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania- ale bez efektów. Niemiec,  Hans G. - jak pisze gazetawroclawska.pl -jest też podejrzanym r w innej, podobnej sprawie. Hans M. - jak można się domyślić, z wiadomych względów -  do Polski nie przyjeżdża. Ogranicza się tylko do wysyłania listów, między innymi do sądu.  W latach 2008 – 2009 Hans siedział we wrocławskim areszcie pod zarzutem sutenerstwa i handlu ludźmi. Zwolniono go za kaucją 20 tys. zł. Proceder był podobny. Jak pisze gazetawroclawska.pl młodzi mężczyźni, a raczej chłopcy byli werbowani we Wrocławiu, a następnie wyjeżdżali do agencji w Essen. Prokuratura po zwolnieniu podejrzanego zawiesiła śledztwo. Z informacji medialnych wynika, że niebawem  do sądu trafi akt oskarżenia o zmuszanie do prostytucji aż 29 mężczyzn. Co smutne, w tym dwóch nieletnich, w agencji towarzyskiej w Essen. Wobec zatrudnianych w Essen Polaków stosowano przemoc i zabierano im też pieniądze.
Źródło: www.gazetawroclawska.pl


banners Image Banner 750 x 200

ZAPOWIEDŹ:

SPOTKANIE Z AUTOREM

Z okazji premiery  książki „RENN Breslau miasto złota i miłości” zostało zaplanowane spotkanie z jej autorem Krzysztofem Tokarzem. Odbędzie się ono w wyjątkowym miejscu, jakim jest Hotel Platinum Palace***** we Wrocławiu, w dniu 18.04.2017 o godz. 17.30  więcej

27032017 Image Banner 250 x 250
www.czesci-samochodowe-online.pl
09022017 200X200 Image Banner 200 x 200