Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Wrocławski designer w maju br. uda się na rezydencję do Berlina
/14.03.2019/ Jak informuje strona www.strefakultury.pl Mateusz Peringer, wrocławski designer w maju br. uda się na rezydencję do Berlina. Wrocławski projektant został wybrany w ramach tegorocznego naboru realizowanego we współpracy z organizacją Berlinerpool Arts Network, w ramach Berlin Sessions Residency .  Strona  www.strefakultury.pl pisze, że wrocławski designer w trakcie swojego pobytu w Niemczech , skupi się na obserwacji i badaniu działania niemieckich spółdzielni socjalnych.  „Wrocławski projektant pragnie też poznać stosowane już w Berlinie, a wciąż innowacyjne na rynku Wrocławskim, rozwiązania technologiczne wspomagające zrównoważony rozwój oraz gospodarkę obiegu zamkniętego – donosi www.strefakultury.pl. Mateusz jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu na kierunku Sztuka i Wzornictwo Ceramiki.

Źródło:  www.strefakultury.pl
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.

Krzysztof Tokarz
„Renn Breslau miasto
złota i miłości“
Bonito.pl