DOLNY ŚLĄSK KOMENTATOR EUROPA-NIEMCY-POLSKA
reklama
reklama
reklama

Oficer niemieckiej policji zatrzymany we Wrocławiu za pedofilię!


/ 06.03.2017/ W ostatnią niedzielę wieczorem, w jednym z wrocławskich hoteli zatrzymano 43-letniego obywatela Niemiec podejrzanego o pedofilię. Jak na swoich łamach informuje https://www.kryminalnapolska.pl mężczyzna  usiłował się spotkać z 13-letnią dziewczynką. Był nawet gotów jej zapłacić 1000 zł za seks. Portal napisał, że nie była to pierwsza próba spotkania się tego Niemca z małoletnią. Nie tak dawno próbował on się umówić z 14-latką. Jednak w tamtych przypadku zrezygnował.

Tym razem pedofila zatrzymano i przeszukano nawet jego samochód. Znaleziono w nim niemiecki mundur policyjny. Z na razie nieoficjalnych informacji informacji wynika, że zatrzymany mężczyzna jest oficerem niemieckiej policji. Za obcowanie płciowe z osobą poniżej 15 roku życia grozi mu nawet do 12 lat odsiadki

reklama


Szczególnie bulwersuje fakt, że podejrzany jest pracownikiem wymiaru sprawiedliwości. Nie miał jednak skrupułów, aby we Wrocławiu polować na swoje nieletnie ofiary. Jeśli te zarzuty się potwierdzą - 43 letniego oficera niemieckiej policji czekają poważne kłopoty. Ciekawe jak zareagują na wieść o zatrzymaniu za pedofilię jego przełożeni? Jak widać Wrocław staje się dla niemieckich pedofilii miejscem ich „polowań”  na nieletnie ofiary. Apel do rodziców, aby bardziej zainteresowali się tym co robią ich pociechy.
Źródło: https://www.kryminalnapolska.pl

czapki zimowe Image Banner 160 x 600
BOLT Image Banner 750 x 200
duet Image Banner 300 x 250
logo