SPOŁECZEŃSTWO KOMENTATOR EUROPA-NIEMCY-POLSKA

Eve Champagne. Najsłynniejsza w Niemczech tancerka burleski jest Polką!/ 01.03.2017/ Jej prawdziwe nazwisko brzmi Ewelina Szepa. Od lat występuje w kultowym klubie w dzielnicy uciech w Hamburgu.

Choć urodziła się w Niemczech, to w jej żyłach płynie polska krew. Rodzice wyemigrowali do Niemiec w latach osiemdziesiątych. Ojciec pracował jako marynarz i gdy nadarzyła się okazja - zabrał rodzinę na statek płynący do Bremy. Będąc dzieckiem Eve często  spędzała wakacje w Polsce, i jak przyznaje dziś – to na koloniach uczyła się polskiego i zaczęła marzyć o scenicznych występach.  

reklama
By zrealizować swoje pasje wyjechała do Hamburga, gdzie, jako jako jedna z pierwszych kobiet stała się propagatorką burleski. Na początku występowała w małym klubie, ale dopiero współpraca z najsłynniejszą draq queen w Niemczech – Olivią Jones, uczyniła z niej gwiazdę.  Obecnie w każdy weekend Eve występuje w kultowym klubie w dzielnicy uciech St.Pauli. Hamburska dzielnica czerwonych latarni przyciąga turystów jak magnes. Eve jest w swoim żywiole. Jak dodaje tancerka – nie ma naturalniejszej rzeczy na świecie niż nagość! Źródło: Deutsche Welle http://www.dw.com/pl/eve-champagne-najs%C5%82ynniejsza-w-niemczech-tancerka-burleski-jest-polk%C4%85/a-37193870reklama
reklama
reklama
banners_2007 120x600 Image Banner 120 x 600
eDarling PL
choinka Image Banner 750 x 200
070113 Katowice Image Banner 200 x 200