Główna Archiwum Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Jeśli tego nie akceptujesz, nie korzystaj z tej strony.

ISSN 2299-1328

www.komentatoreuropa.pl

Konferencję organizowało Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej we Wrocławiu oraz Fundacja Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Partnerami byli: ALDA – Europejskie Stowarzyszenie Demokracji Lokalnej, sieć afiliowana przy Radzie Europy, a także Województwo Dolnośląskie i Miasto Wrocław.

W czasie dyskusji panelowej podkreślano, że bardzo ważne jest wsparcie w odbudowie Ukrainy. Należy wspierać Ukrainy w długofalowym procesie, a nie tylko w jednorazowych, czy okazjonalnych akcjach. Sukces polskiej transformacji jest cennym punktem odniesienia dla wielu krajów w Europie i na świecie- podkreślano w czasie konferencji, jaka miała miejsce 25 listopada w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej we Wrocławiu. W konferencji wzięli udział eksperci i praktycy z Polski i z zagranicy. Efektem spotkania była rekomendacja przygotowana dla samorządów lokalnych".

O współpracy rozwojowej dla demokracji

(25.11.2022)We Wrocławiu odbyła się konferencja „Współpraca rozwojowa dla demokracji – rola
samorządów i społeczeństwa obywatelskiego”.

POLITYKA

reklama