DOLNY ŚLĄSK KOMENTATOR EUROPA-NIEMCY-POLSKA
reklama
reklama
reklama

Nielegalni imigranci złapani na autostradzie A4


/ 23.02.2017/ Jak pisze w internetowym wydaniu Gazeta Wrocławska funkcjonariusze Straży Granicznej i Służby Celnej zatrzymali na opolskim odcinku autostrady A4 w pobliżu Niemodlina aż dwie ciężarówki. Pojazdy miały tureckie numery rejestracyjne. W jednej z tureckich ciężarówek schowało się 13 cudzoziemców - kobiet i mężczyzn, a także dwoje dzieci w wieku 4 i 5 lat.
Wśród zatrzymanych nielegalnych imigrantów było siedmiu obywateli Syrii, trzech Iraku i trzech Turcji. Jak pisała Gazeta Wrocławska  w  ciężarówce mieli miejsce do leżenia, byli wyposażeni w koce i śpiwory. O dalszym losie nielegalnych imigrantów z Syrii, Turcji i Iraku zadecyduje wynik prowadzonego postępowania administracyjnego.

reklama


Pojawia się natomiast pytanie ile takich transportów nielegalnych imigrantów z Bilskiego Wschodu niewykryte przejeżdża autostradą A4? Nie ma danych , które by pozwoliły chociażby w przybliżeniu określić liczbę, tych imigrantów, którym się udało pozostać nie zauważonym dla odpowiednich służb. To zapewne jeden z kanałów przerzutowych o jakim się pisze i mówi w mediachźródło: www.gazetawroclawska.pl


banner  - navi expert 750x200
10% off first order
Baner eco 300x250
BOLT Image Banner 200 x 200